BitcoinHaberler

Bitcoin’de Öngörülen Artış Şaşırttı

Hisse senedi göstergelerinin, bilhassa bu hisse senetleri arasında popüler olanların Bitcoin fiyatları hakkında öngörülerde bulunabilmek adına son derece elverişli araçlar olduğu uzun zamandır bilinen bir husus.

Hisse senedi göstergelerinin, bilhassa bu hisse senetleri arasında popüler olanların Bitcoin fiyatları hakkında öngörülerde bulunabilmek adına son derece elverişli araçlar olduğu uzun zamandır bilinen bir husus. İşte bu popüler hisse senetlerinden bir tanesinin göstergesine bakılırsa, Bitcoin fiyatı yakın zamanda 6800 Dolar’a ulaşacak. Üstelik bu çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek. Bu öngörünün yapılmasını sağlayan modele ise Bump-and-Run Reversal (BARR) adı veriliyor. Bu model, herhangi bir varlığın önemli bir fiyat artışı yaşamasından önce tahminde bulunabilmeyi sağlıyor.

Modelin Üç Ayrı Aşaması Bulunuyor

Bu modelde üç ayrı aşama yer alıyor. Bunlardan bir tanesi Load-in adı verilen aşama. Bu aşamada varlık çok hafif bir düşüş gösteriyor ancak pek çok zaman dikkate alınmayacak seviyede oluyor. İkinci aşama olarak bilinen bump kısmında ise toparlanma süreci başlıyor ve varlık eğilim çizgisine geri dönüyor. Üçüncü ve son aşama olan run aşamasında ise varlık ciddi bir yükseliş ile eğilim çizgisini bariz şekilde geçiyor. Bu modele göre bakıldığında ise Bitcoin tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içerisinde bariz bir değer artışı yaşayacak gibi görünüyor.

Artış Oranı Yatırımcıları Heyecanlandırdı

Yüzde 31’lik bir artışın söz konusu olması, tüm yatırımcıları heyecanlandırmak adına yeterli oldu. Ne de olsa şu sıralar Bitcoin 5200 Dolar’dan işlem görüyor ve bu da Bitcoin başına 1600 Dolar kar edilebileceği manasına geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu