AltcoinBitcoinHaberler

Bitcoin’de Son Durum Ne? Bu Hafta Sonu Hangi Altcoinler Popüler?

Altcoinler ne zaman yükselecek?

Bitcoin 29 Eylül tarihinde başlattığı  yükseliş trendini hafta içerisindeki %10’luk sert bir yükseliş ile taçlandırdı. Bu yükseliş sonrası 56.000$’a kadar yükselen Bitcoin şu sıralar 54.700$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Sert yükseliş sonrası 55400$ ile 53700$ arasında yatay hareketler sergileyen bir Bitcoin izliyoruz. Bu yükseliş sırasında Bitcoin hakimiyetinin %45 seviyelerinin üzerine çıkması, altcoinlerdeki yükselişi sınırlandırsa da, önümüzdeki günlerde altcoinlerin Bitcoin’i takip edeceği tahmin ediliyor.

Kısa vadede 55400$ üzeri 4 saatlik kapanışlar, yükseliş trendini devam ettirecektir. 53700$ altı 4 saatlik kapanışlarda 52.800$ ve 52.000$ desteklerini takip edeceğiz.

Bitcoin’in 10 günde %35’lik bir yükseliş yaşadığı göz önüne alındığında, yeni haftaya başlarken bir miktar geri çekilme makul karşılanabilir. Günlük bazda 52800$ altı kapanış gelmediği sürece düşüşler alım fırsatı olarak görülebilir.

Altcoinlerdeki son duruma baktığımızda, genel bir yükseliş trendinden bahsedemiyoruz. Haberi olan veya tekniği uygun olan altcoin bireysel olarak hareketini yapıyor. Bitcoin’in 55400$ üzerinde akümüle olmaya başlamasıyla altcoinlerde de genel bir hareketlik görebiliriz.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 1 saatte en çok yükselenler şunlar;

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatte en çok yükselenler şunlar;

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu