AltcoinBitcoinHaberler

Bitcoin’de Son Durum Ne? Hangi Altcoinler Yıla Yükselişle Başladı?

Bitcoin ve altcoinlerde son durum ne?

Bitcoin 2021’in son gününü 46 200$’dan kapadı. Yeni yıla girmemiz ile birlikte yeniden 47.000$’ın üzerine çıkmaya çalışan Bitcoin’in bu seviye üzerinde tutunmakta zorlandığını görsek de RSI’da oluşan pozitif uyumsuzluk, ilerleyen günlere ilişkin yükseliş beklentimizi korumamıza neden oluyor.

Her ne kadar kısa vadede pozitif uyumsuzluk göze çarpsa da aylık kapanışın istediğimiz seviyede olmaması, yeniden bir 43.000$ test edilebilir mi? sorusunu gündeme getiriyor. Buna ilişkin analizi aşağıdaki haberden okuyabilirsiniz.

İlgili Haber
Bitcoin'de Yeni Yıl Heyecanı Başladı! Gözler Yıllık Kapanışta!

Altcoinler Beklemeye Devam Ediyor

Bitcoin’in kararsız hareketlerine devam etmesi altcoinlerdeki hareketleri sınırlamaya devam ediyor.

Major desteklerine çekilen pek çok altcoin yükselmek için Bitcoin ya da Ethereum’dan bir işaret bekliyor. Yeni yıla girerken bazı altcoinler pozitif ayrışsa da yükselişlerin yine sınırlı olduğunu gözlemliyoruz.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 kripto para arasında yer alıp son 24 saatte yükselen ve yeni yıla yeşillenerek giren altcoinler şu şekilde:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu