BitcoinHaberler

Bitcoin’de Yeni Zirve Gelecek Mi? Ünlü Milyarder 88.888$’ İçin Tarih Verdi!

Bitcoin'e ilişkin yeni ATH beklentileri artıyor.

Bitcoin’in 50.000$ sınırına dayanması risk iştahını artırırken yeni Bitcoin tahminleri gelmeye başladı. Three Arrows Capital’in CEO’su Su Zhu, Bitcoin’in bu yıl içerisinde yeni bir zirveye ulaşacağına inananlar arasında.

Her balina küçük bir balık olarak başladı diyen Zhu, Bitcoin için 88.888$ dolarlık bir hedef belirledi. Bir takipçisine yanıt veren Zhu, hedefin 2 aydan kısa bir sürede gelmesini beklediğini ifade etti.

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Kyle Davies de geçtiğimiz günlerde Bitcoin’de yeni bir tüm zamanların zirvesi beklediğini ifade etmişti.

Öte yandan Zhu’nun Bitcoin’e yönelik beklentileri bu fiyatların çok daha ötesinde. Ünlü milyarder Şubat ayında yaptığı bir röportajda Bitcoin’in altının piyasa değerini emeceğini ve bu sayede 2.5 milyon dolara kadar yükselebileceğini iddia etmişti.

Three Arrows Capital 2012 yılında kuruldu. Zhu ve Davies ikilisi fonlarının odağını kripto paraya çevirdi ve bu sayede milyarder oldular.

Uzmanlar, yatırımcıların bu tarz açıklamalardan etkilenmemesini ve kendi planlarına göre hareket etmelerini öneriyor. Bitcoin 10.000$’a düşse de Zhu ve Davies için bir şey değişmeyecek, siz öncelikle kaybetmemeye odaklanın.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Burada yer alan bilgiler iyi niyetli olarak haber verme amacıyla paylaşılmıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Arkadaşlar ben bir analistci değilim ama kendi araştırmalarımızla ve geçmiş zamanlara bakılarak şimdiki zamanla birleştirilerek kendi tahminlerimi yapmak ve bilmek bence cokda zor değil, yani demek istiyorum ki bu piyasa Okadar yayıldı ve katılımcı coğladıki öğle geçmiş yıllardaki gibi büyük bir ayı döneminiz gelmesi için önce btc büyük bir yükseliş yapması lazım, yani bı seviyerlerden düşüse geçmesi demek alt koyinlerin fiyatlarını en dibe çekmesi demek olur cükü ayı piyası öğle bişey ki 3 sene sürecek bukadar sürecek bir düşüş sizce bu fiyatlardan olurmu bi düşünün derim ve az biraz daha sabır edin eee güzel şeyler öğle bi anda olmaz,😇benim fikrim sizce nerdesiniz…

mnbvb13

Btc düşecek bu tahmin palavralarına inanmayın…ytd.

Anonim

İnşallah öyle olur bütün garibanın parası bağlı imit kapisi diye bekliyoruz milletçe

Anonim

Çok bekletir daha


Başa dön tuşu