BitcoinHaberler

Bitcoin’de Yeni Zirve Gelecek Mi? Ünlü Milyarder 88.888$’ İçin Tarih Verdi!

Bitcoin'e ilişkin yeni ATH beklentileri artıyor.

Bitcoin’in 50.000$ sınırına dayanması risk iştahını artırırken yeni Bitcoin tahminleri gelmeye başladı. Three Arrows Capital’in CEO’su Su Zhu, Bitcoin’in bu yıl içerisinde yeni bir zirveye ulaşacağına inananlar arasında.

Her balina küçük bir balık olarak başladı diyen Zhu, Bitcoin için 88.888$ dolarlık bir hedef belirledi. Bir takipçisine yanıt veren Zhu, hedefin 2 aydan kısa bir sürede gelmesini beklediğini ifade etti.

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Kyle Davies de geçtiğimiz günlerde Bitcoin’de yeni bir tüm zamanların zirvesi beklediğini ifade etmişti.

Öte yandan Zhu’nun Bitcoin’e yönelik beklentileri bu fiyatların çok daha ötesinde. Ünlü milyarder Şubat ayında yaptığı bir röportajda Bitcoin’in altının piyasa değerini emeceğini ve bu sayede 2.5 milyon dolara kadar yükselebileceğini iddia etmişti.

Three Arrows Capital 2012 yılında kuruldu. Zhu ve Davies ikilisi fonlarının odağını kripto paraya çevirdi ve bu sayede milyarder oldular.

Uzmanlar, yatırımcıların bu tarz açıklamalardan etkilenmemesini ve kendi planlarına göre hareket etmelerini öneriyor. Bitcoin 10.000$’a düşse de Zhu ve Davies için bir şey değişmeyecek, siz öncelikle kaybetmemeye odaklanın.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Burada yer alan bilgiler iyi niyetli olarak haber verme amacıyla paylaşılmıştır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu