Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de Yükseliş Hız Kazandı

Bitcoin’de Yükseliş Hız Kazandı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin, 2017’den bu yana üç aylık yükseliş serisinde en yüksek seviyeye ulaşmış durumda. CoinMarketCap’dan alınan verilere göre, Bitcoin Nisan ayına 4.127 dolar olarak başladı. Nisan ayının sonunda ise 5.393 dolar seviyesine ulaştı. Yatırımcısına % 30 oranında artış sağlayan Bitcoin 2 Nisan’dan itibaren fiyatını 5.000 doların üzerinde tuttu. Bu başarısıyla yoğun olarak talep toplayan Bitcoin yatırımcısına hiç kaybettirmiyor. Bitcoin’in, Bitfinex ile Tether anlaşmazlığına rağmen değer kaybetmemesi yatırımcısı üzerinde büyük etki sağlıyor.

Bitcoin Seviyeleri

Dijital para yatırımcısı DonAlt, daha önceki dirençlerin şu an için desteğe dönüştüğü bilgisini takipçileriyle paylaştı. Kripto para dünyasının karışık olmasına rağmen tüm kripto para birimlerinde artış gözüktüğünü de açıklayan DonAlt, Bitcoin ve Ethereum’un 0.75 ile 0.95 arasında artış gösterdiğini açıkladı. Kripto para borsası birimleri ile ilgili tespitlerini ise;

FXStreet için BTC, 5.350 $ seviyesini geçemese de seviyesinin bozulmadan kaldığını, Live Bitcoin News için, yükseliş trendini sürdürdüğünü ve tekrar 5.650 $ seviyesini görebileceğini, NewsBTC için, beklenenin aksine bir değişiklik olmadığını, FXStreet için, kritik bir destekle seviyesinin 160 $ ve üzerinde olduğunu, Ethereum World News için, XRP’nin Bitcoin’e karşı daha iyi bir konuma gelmek için mücadele verebileceğini, NewsBTC için, XRP fiyatının daha detaylı değerlendirilebileceğini, Blockonomi, Litecoin devleri için 85 $’a karşı yüksek seviyelerde reaksiyon sergilediğini açıklıyor.

An itibarı ile Bitcoin 5400 doların üzerinde işlem görüyor ve analistlere göre artışın devam edeceği öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları