binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'deki Satış Baskısı Devam Edecek Mi? Ünlü Borsa CEO'su Kısa ve Uzun...

Bitcoin’deki Satış Baskısı Devam Edecek Mi? Ünlü Borsa CEO’su Kısa ve Uzun Vadeli Beklentilerini Açıkladı!

Crypto. com CEO'su Kris Marszalek, Bitcoin halvingine ilişkin açıklamalarda bulundu ve uzun vadeli büyüme yeniden başlamadan önce potansiyel BTC satışları konusunda uyardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yarılanması için çok az bir süre varken, piyasada yarılanmaya ilişkin iyimserlik devam ediyor.

Bu noktada Crypto. com CEO’su Kris Marszalek, Bitcoin halvingine ilişkin açıklamalarda bulundu ve uzun vadeli büyüme yeniden başlamadan önce potansiyel BTC satışları konusunda uyardı.

Bloomberg’e konuşan Kris Marszalek, Halving etkinliği sırasında Bitcoin’de olası satışlara işaret ederek, yatırımcıların endişelerini ikiye katladı.

BTC yarılanmaları sonrası tarihsel olarak satışların yaşandığına işaret eden ünlü CEO, bu yarılanma sonrasında da “söylentiyi al, haberi sat” olayının yaşanacağına inandığını söyledi.

“Bitcoin yarılanmasına yaklaştıkça söylentileri satın alma ve haberleri satma ticareti nedeniyle bir miktar satış gelebilir. Ancak daha uzun vadede yarılanma fiyat için önemli bir fark yaratacak.

Kısa vadeli belirsizliklere rağmen, halvingin kripto para piyasası için uzun vadeli olumlu etkilerine güvenmek gerekiyor.

Bu noktada halvingi takip eden altı ay içinde önemli bir piyasa hareketliliği yani yükseliş yaşanmasını bekliyorum.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail