BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin’deki Yükseliş Tuzak Mı? Peter Schiff İddialı!

Peter Schiff, Bitcoin'deki yükselişi değerlendirdi.

Bitcoin’in (BTC) ardı ardına yaşadığı düşüşler BTC düşmanı Peter Schiff’i hareketlendirdi.

Twitter hesabından Bitcoin’le ilgili sık sık paylaşım yapan Peter Schiff, BTC’nin hafta sonu yaşadığı düşüşten sonra tekrardan 20.000 dolar seviyesine gelmesini yorumladı.

SchiffGold’un kurucusu ve Euro Pacific Capital CEO’su Schiff, BTC’deki bu yükselişin devam edeceğine inanmadığını ve BTC için olumlu olmadığını söyledi.

Schiff’e göre bu yükseliş, sadece yatırımcıları bir boğa piyasasının yaklaştığını düşünmeye yönlendirecek bir ayı tuzağından ibaret.

Bitcoin’in 20.000 dolar seviyesine gelmesinin BTC yatırımcılarını heyecanlandırmaması gerektiğini belirten Schiff, 20.000 dolar seviyesinin BTC için yeni 30.000 dolar olduğuna inandığını söyledi.

Schiff, ayrıca Bitcoin‘de yaşanacak küçük yükselmelerin büyük bir düşüş için normal olduğunu ve kripto paralar için mevcut ayı piyasasının dibini gösterecek bir teslimiyet belirtisi görmediğini de belirtti.

“Bitcoin’in tekrar 20.000 doların üzerine çıkmasına heyecanlanmayın. 20.000 dolar yeni 30.000 dolardır.

Bu yükseliş sadece başka bir boğa tuzağı. Zira bu tipik olarak bir ayı piyasası dibi oluşturan herhangi bir teslimiyet belirtisi henüz yok.

Ayrıca büyük düşüşler tek bir seferde gerçekleşmez.”

Her ne kadar Peter Schiff, teslimiyet mumunun görülmediğini iddia etse de Glassnode tarafından geçtiğimiz günlerde paylaşılan veriler Bitcoin tarihindeki en yüksek gerçekleşmiş zararın yaşandığını ortaya koyuyor.

Yaklaşık bir hafta önce Bitcoin’in 20.000 dolar, Ethereum’un (ETH) ise 1.000 dolara ve kripto para piyasasının değerinin 800 milyar doların altına düşeceğini öngören Peter Schiff, bu tahminin gerçekleştiğini ancak sadece beklediğinden bir kaç daha uzun sürdüğünü belirtti.

İlgili Haber
Bitcoin Düşmanı Peter Schiff, Düşüş Sırasında Bitcoin ve Ethereum İçin Bir Sonraki Hedefini Açıkladı!

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Yok artık….Her şey en az 10 kat düşmüş btc desen 4 kat aşağı da.Buradan satılır mı be arkadaş nasıl iş bu tam buradan kademeli alımlar başlar.Şuanda bulunan yer bizim eski tepemiz.Dönerse buradan döner dönmezse hodl diyecek 1 2 yıl sabır çekeceksin.Çalışıyorsan bir yerden bir şekilde artırıp kademe kademe basacaksın buralar öyle yerler….1000 dolar vermişsin o verdiğin para düşmüş 100 dolara.Üzülmeye gerek yok.Artık daha ucuza alabiliyorsun.Bak insanlar yatırımın ne olduğunu bilmiyor bu da onları batırıyor malesef.Şimdi bir ev 1 milyon lira.1 ay sonra 100.000 tl ye düşüyor.Sen o anda ev mi alırsın yoksa eyvah 50 k TL ye düşecek diye evini mi satarsın? Arkadaş bu piyasada çok garip insanlar var.Satış teste yapılır o da direnç alana gelince.Yahut destek aşağı kırılır test başarılı değildir günlükte o zaman yapılır.Şaka gibi ben geçen ki düşüşte deli gibi alım yaptım millet satmış bak hele😑100 liran varsa 20 lirayı şimdi basmazsan çık git bu piyasadan zaten.Yok olmaya mecbursun.Bura satış yeri değil.He ben btc için söylüyorum yahut sağlam projeler için.Shitler ayrı onlar yok olur gider elinde sonunda.Bazı coinlerin tokenlerin Max arzı filan yok.Onlar elinde sonunda adı ne olursa olsun yok olacak.Onlar söz konusu ise bişi diyemem.


Başa dön tuşu