AltcoinBitcoinHaberler

Bitcoin’e Düşerken Bu Atcoinler Yükseliyor!

Marketteki son duruma baktık.

Bitcoin 48.000$’dan ret yedikten sonra yeniden günlük ma200’ü (45400$) test etmeye geldi. Şimdilik bu seviyenin üzerinde kalan Bitcoin son 24 saatte %2’lik bir kayıp yaşadı.

Bitcoin’deki düşüş altcoinleri de etkiledi. En büyük altcoin olan Ethereum 3132$’a kadar geri çekildi. Ethereum’daki kayıplar günlük %4’e ulaştı.

Şu sıralar haftalık ma20 (43300$) üzerinde işlem gören Bitcoin’de haftalık kapanış sonrası bu seviye üzerinde tutunup tutunamadığını takip ediyor olacağız.

Bitcoin kritik bölgede kalmaya devam ederken, bazı altcoinlerin marketten pozitif ayrıştığını ve yatırımcılarına güzel bir pazar rallisi yaşattığını görüyoruz.

Coinmarketcap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatte en çok primlenen altcoinler şu şekilde:

Market “Aşırı Açgözlü” Olmaya Müsaade Etmiyor

Dün itibariyle uzun bir süre ilk defa “aşırı açgözlü” konumuna gelen market, Bitcoin’deki geri çekilme sonrası “açgözlü” konumuna geri döndü.

Kripto para yatırımcılarının duygusal reflekslerini ölçmeye çalışan popüler analiz şirketinin, piyasa oynaklığı, pazar hacim ivmesi, sosyal medya ilgisi, Bitcoin hakimiyet grafiği ve internette kripto paralar ile ilgili yapılan araştırma türlerinin trendlerini baz alarak hesapladığı, “korku ve açgözlülük endeksi” bugün 100 üzerinden 71 puan olarak hesaplandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu