Kripto Para

Bitcoin’e Güven Bitcoin Cash’ten Daha Fazla Azaldı

BCH güven veriyor.

Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında son zamanlarda büyük bir gelgit yaşanıyor. Kripto para fiyatlarının sürekli değişiyor olduğu ve Bitcoin Cash hard forkundan sonra düşüşlerin başladığı ortamda yatırımcılar elde ettikleri kazançların değerinin kalmadığını ve eski günlere geri dönülmesinin pek mümkün olmadığını düşünmeye başlarken, BTC’ye olan güven, BCH’ye olan güvenden daha çok azaldı. Bitcoin Cash hard forkundan sonra tüm piyasanın çökmeye başladığını belirten BCH yatırımcıları, piyasanın gerçek sahibinin BTC değil, BCH olduğunu bu şekilde gösterdiğini açıkladı.

BCH Güven Veriyor

BCH’nin BTC’ye oranla daha çok güven vermesi ve fiyatının sürekli diğer kripto paralara göre daha çok oranda değer kayıplarının az olması piyasada BTC ve BCH arasında en güven veren kripto para biriminin hala BTC olsa da liderlik koltuğuna yavaş yavaş başka kripto para birimlerinin yükselebilecek olduğunu gösteriyor.

Bitcoin Cash 24 saat içerisinde değer kaybı veya değer artışı neredeyse yaşamazken, Bitcoin fiyatında ise %10’dan daha fazla değişiklikler olması piyasa hacmi ve fiyatlar konusunda yatırımcıların güvenini sarsıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
bitcoin.news
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu