Haberler

Bitcoin’e Sahip Olanlar Kendilerini Şanslı Hissediyor!

Kullanıcılar arasında yapılan çalışmalara göre Bitcoin sahibi olan insanlar kendilerini diğerlerinden daha şanslı ve daha güvende hissediyorlar.

Nexo

Türkiye’nin ve Avrupa’nın çok büyük bir kısmında Bitcoin sahibi olanların sayısı giderek gelişiyor ve giderek daha çok insan kripto para birimlerine sahip oluyorlar. Bitcoin sahibi olan kişi sayısının artışı ile özellikle genç nüfusta kripto para sahibi olanlar kendilerini daha güvende ve daha şanslı hissediyorlar.

Bitcoin fiyatındaki gelişmelere bakıldığında genç nüfus henüz fiyat değişiminden mutlu olmasa da kripto paralara olası bir müdahale yapılamayacak olması, güvenli olması ve gizli olması gibi sebeplerden dolayı kendilerini şanslı hissedenler arasında yer alıyorlar. Bitcoin’e sahip olmayan gençlerin %20 kadarı ise gelecekte kripto para sahibi olmak istediklerini, bugün kripto para almama nedenlerinden bir tanesinin güvensizlik ve belirsizlik olduğunu belirtiyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı