Haberler

Bitcoin’e Sahip Olanlar Kendilerini Şanslı Hissediyor!

Kullanıcılar arasında yapılan çalışmalara göre Bitcoin sahibi olan insanlar kendilerini diğerlerinden daha şanslı ve daha güvende hissediyorlar.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın çok büyük bir kısmında Bitcoin sahibi olanların sayısı giderek gelişiyor ve giderek daha çok insan kripto para birimlerine sahip oluyorlar. Bitcoin sahibi olan kişi sayısının artışı ile özellikle genç nüfusta kripto para sahibi olanlar kendilerini daha güvende ve daha şanslı hissediyorlar.

Bitcoin fiyatındaki gelişmelere bakıldığında genç nüfus henüz fiyat değişiminden mutlu olmasa da kripto paralara olası bir müdahale yapılamayacak olması, güvenli olması ve gizli olması gibi sebeplerden dolayı kendilerini şanslı hissedenler arasında yer alıyorlar. Bitcoin’e sahip olmayan gençlerin %20 kadarı ise gelecekte kripto para sahibi olmak istediklerini, bugün kripto para almama nedenlerinden bir tanesinin güvensizlik ve belirsizlik olduğunu belirtiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu