blank
Bitcoin

Bitcoin’e Yatırım Yapanlar Kazanacak

Bitcoin sahipleri yakın zaman sonra elde edecek oldukları kar rakamı ile ilgili sorular sormaya devam ederken, yatırımcılar ne kadar vadede kar elde edecek olduklarına dair sorular soruyorlar. Yatırımcıların yakın zamanda elde etmek istedikleri kar ile ilgili ne kadar bilgi olursa olsun net kar rakamına dair hiçbir bilgi olmaması ve sürekli olarak farklı konularda iddialar ortaya atılması kar konusunda büyük endişe sebebi olarak değerlendiriliyor.

Kripto paralar hakkında iddialar yakın zaman sonrasında belirli bir oranda yükseliş olmaya devam edecek olduğu ama tam ne kadarlık bir yükseliş olacak olduğunun merak konusu olduğu ve bu konuda bir bilginin maalesef ki bulunmadığı yönünde.

Yatırımını yapan bekliyor

Yatırımlarını BTC‘den yana yapanlar yükseliş olmasını beklerken, ne kadar yükseliş olacağı konusunda iddialar bu yılın sonua kadar 50.000 dolar seviyesine kadar yükseliş olabilecek olduğu yönünde. Tam beklentiler ise kısa sürede 11.500 dolar seviyesine kadar yükseliş olabilecek olduğu konusunda olmakta.

Bazı analistlere göre beklentiler bu yıl içerisinde 15.000 dolar seviyesine kadar yükseliş olacağı yönünde olmakta.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu