Haberler

Bitcoin’i bekleyen tehlike: 2.500 dolar bandı

Bitcoin’i bekleyen tehlikeler kapısında sıralandı. Bitcoin’i bekleyen tehlikeler demek bir yönden Bitcoin yatırımcılarını bekleyen tehlikeler anlamına geldiğinden dolayı yatırımcıların bu konuda gelecek tehditlerden birisi olarak gördükleri 2.500 dolar altını görebilecek olduğu iddiası yatırımcıları korkutuyor. En büyük endişe kaynaklarından birisi ise 2.500 dolar altını görecek olan Bitcoin’i daha düşük seviyelerin bekleyebilecek olduğuna yönelik beklentiler iken, 1.000 dolar iddialarının havada uçuştuğu bugünlerde bu seviyelere düşüşün imkansız olmadığı tahmin ediliyor.

2.500 dolar seviyesi yıl sonu tahminlerini yok eder

2.500 dolar düşüş olarak en düşük seviyelerden birisi olarak gösterilirken, kripto para piyasasında bu düşüş seviyesinin oldukça fazla olumsuzluklara sebep olabilecek olduğundan tüm piyasa hacminin oldukça fazla düşüşüne sebep olarak mevcut güvenin tamamen azalmasına sebep olabileceği değerlendirmesi yapılmakta. Yasal olarak yaşanacak olan gelişmeler ile birlikte kripto para piyasası da kendisine göre bir yön belirleyecek olduğundan dolayı piyasanın buna göre şekillenmesi gerekiyor. Bitcoin Cash ve diğerlerinin fiyatının düşmesine neden olabilecek olduğundan dolayı Bitcoin dahil tüm kripto para piyasalarında düşüşlere ve geri dönülemez büyük sebeplere neden olabilecek olduğu değerlendiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu