Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'i Bitirebilecek Tek Yatırım: Altın

Bitcoin’i Bitirebilecek Tek Yatırım: Altın

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerikan Doları, Çin Yuanı veya Avro değil, altın, sadece altın. Kripto paraları bitirebilecek tek yatırım aracının dijital olarak bankalar tarafından ”güncel” fiyatı baz alınarak altın hesaplarına izin verilmeye başlaması ve bunun bir üst noktasının altın alımında kripto para sistemine benzer bir yatırım sisteminin ortaya çıkmasının olabilecek olduğunu düşünen kişilerin sayısı her yıl daha fazla artıyor. Her gün milyonlarca insan dünyada altın alıyor ve satıyor iken, bugün dünyada Bitcoin sahibi olan insan sayısının 25 milyon kadar olduğu tahmin edilebiliyor.

Henüz altının yerini kripto paraların alması mümkün değil iken, Bitcoin’i tamamen ortadan kaldırabilecek olan tek yatırım ve ödeme aracının fiziksel altının dijital olarak kripto paralardan farksız bir gizliliğe sahip koruma yöntemi ile korunması ile olabilecek olduğu hakkında.

Altın en iyisi

Altın, dünyada bilinir hale geldiği günden ve aktif kullanılır olduğu günden bugüne kadar değerini kaybetmeyen tek şey. Bir ödeme aracı, bir yatırım, bir takas aracı olarak kullanılmış olan ve hala günümüzde aktif olarak kullanılan altının Bitcoin’e büyümeden son vermesi için önündeki imkanlar çok açık.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları