Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'i olumsuz etkileyecek ''rüzgar'' yıl sonunda yaşanabilir

Bitcoin’i olumsuz etkileyecek ”rüzgar” yıl sonunda yaşanabilir

Takip et

Bitcoin fiyatlarında yaşanan anlık değişimler yatırımcıları etkilemeyi sürdürüyor. Yatırımcılara göre gelecek 3 aylık süreçte BTC fiyatlarında eğer büyük değişimler olmaz ve bugün mevcut durumdan daha geriye gider ise bunun sonuçları oldukça ağır olacak ve piyasadan milyonlarca yatırımcı silinecek.

Bitcoin fiyatında yıl sonu beklentisinin tutmaması durumunda ne olacağı konusu merak ile beklenirken, yatırımcılar yıl sonu beklentilerinin gerçek olmaması sonucunda milyonlarca dolarlık yatırımların geri çekilecek olduğunu ve birkaç hafta içerisinde milyarlarca dolarlık yatırımın gerekirse zarar edilecek fiyatlardan yatırımcılarca çekilecek olduğunu düşünüyor ve kendilerinin böyle adımlar atmaktan çekinmeyecek olduğunun mesajını veriyorlar.

Piyasayı düşürebilirler!

Bitcoin yatırımcılarının eğer ki istedikleri fiyat seviyesi olan en az 9.500 dolarlık seviye aşılamaz ise gelecek süreçte yatırımlarını çekerek daha güvenilir yatırımlara yönelecek olmalarını belirtmeleri ve bunu sıklıkla binlerce milyoner yatırımcı ile yapacak olduklarını belirtmeleri piyasa oranlarında Bitcoin ve altcoin için düşüş olabilecek olduğunu gösteriyor.

  • Bitcoin piyasa verilerinde değişimler ne zaman, nasıl ve kimler tarafından yapılabilir? Konusu ise tamamen yatırımcı gruplarına bağlı olarak değişiyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları