Kripto Para

Bitcoin’i olumsuz gösterenlerin en az yüzde 10’u Bitcoin sahibi

Bitcoin hakkında ortaya çıkan son rakamlar Bitcoin'i olumsuz gösteren kişilerin en az %10'u kadarının Bitcoin sahibi olduğunu gösterdi.

Bitcoin ile ilgili olarak olumsuzluklar ortaya atan kişilerin büyük bir kısmının kripto para sahibi olması yatırımcıları kızdırdı. Bunu açık bir şekilde belirten kişilerin daha çok Rusya merkezli forumlarda etkin oldukları ve Rusya ile Çin’de son derece fazla sayıda oldukları iddia edildi. Bitcoin’i eleştirmenin önünde bir engel olmadığı aksine eleştirilerin çok daha iyi sonuçlar alabilmek için daha olumlu sürece katkıda bulunduğu belirtilirken, Bitcoin hakkında sert ve alınmayacak olduğunu belirten kişilerin %10 ve daha fazlasının Bitcoin sahibi olduklarını daha sonradan ortaya atmaları ise piyasada ”körü körüne asla yorumlara güvenilmemeli” konusunda bir takım hassasiyetler yarattı.

Türkiye’de de var

Türkiye’de de kripto para sahibi olunmasının çok riskli olduğunu iddia eden ancak tam tersine kendisi kripto para sahibi olan insan sayısı bir o kadar fazla ve bu sayı gün geçtikçe daha fazla artıyor. Bu kişilerin asıl niyetinin kripto paralardan insanları uzak tutmak ve daha fazla kar edebilecek olduklarını düşünmelerinden kaynaklanırken, yatırımcıların çok dikkatli hareket etmesi ve tamamen kendi düşünceleri ile ve tarafsız yorum-haber içeriklerine göre hareket etmeleri öneriliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı