Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'i tetikleyecek fiyat dalgası bekleniyor

Bitcoin’i tetikleyecek fiyat dalgası bekleniyor

Takip et

Bitcoin fiyatının nasıl tetiklenecek ve yükselmeye başlayacak olduğu hala kripto para dünyasının müdavimlerinin tartışma konusu olmayı sürdürüyor. Yatırımcılara göre büyük bir yatırımcı grubu tarafından toplu yatırımlar yapılması ve yatırımcı oranlarının artması sonucunda bu fiyat artışları tetiklenebilecek iken, bununla da sınırlı kalmayarak piyasanın gücünün çok daha fazla fiyat artışına yönelik olmasına çaba harcanmalı. Bitcoin’de fiyatın uzunca bir süredir beri durağan ve negatif görünümde olduğunu görmenin içler acısı olduğunu belirten birçok analist, bunun yerine yükselen Bitcoin’i görmenin çok uzak bir zamanda olmadığını düşündüklerini belirterek piyasanın mevcut durumunun daha iyi hale gelebilecek olduğunu tahmin etmekte.

Bitcoin‘i yükseltmek için herkesin bir olması gerekmiyor

Bitcoin fiyatının yükselmesi için boğa piyasası veya farklı beklentiler var. Bu beklentilerin olması için ise sıradan yatırımcıların ne alım, ne satış yapmasına gerek bulunmuyor. Piyasanın büyük ustaları olarak tanınan yatırımcılarının bu süreci yönetebilecek kadar fazla yatırımı olduğu ve yakın zamanda fiyatın artmaya başlayabilecek olduğuna yönelik beklentilerin ve grafiklerin daha fazla ortaya çıkabileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları