Haberler

”Bitcoin’i Rekor Seviyeye Yükseltecek En Basit ve Etkili Hamle Bulundu”

Dünyada en fazla satılan içecekler grubunda gazlı içecekler bulunur. Bu içecek grubu içerisinde en fazla satanı ise bilindik adı ile ”kola” olmakla birlikte en fazla satan markanın Coca-Cola olduğu tüm dünyaca bilinir. Her gün milyarlarca kola satılıyor. Evet yanlış duymadınız 1 GÜN İÇERİSİNDE MİLYARLARCA KOLA SATILIYOR. Bunu nereden biliyoruz? Geçtiğimiz yıllarda yapılan açıklamalar ve Türkiye’de yapılan bir etlinlikte konuşan 2010 yılında Coca Cola’nın Asya, Avrupa ve Afrika Meyvesuyu Direktörlüğü görevinde bulunan Can Arcasoy, 2 saat süren konuşması sırasında tam 72 milyon adet kola satılmıştı. İşte biz bunu buradan çok rahat anlıyoruz.

Neler Değişebilirdi?

Bugün kola Bitcoin ile satılsaydı dünyada ne değişirdi ve konunun bununla ne alakası olabilir? Diye düşünenler olabilir. Amerikan forumlarında Bitcoin yatırımcılarının beklentisi Coca-Cola markasının ürünlerinin Bitcoin ile satın alınmasına onay vermesi senaryosunda Bitcoin’in tüm dünyada popüler hale gelecek olduğunu, bunun nedeninin ise tüm dünyada istisnasız neredeyse her eve yıllardır girebilen tek ürünün Coca-Cola olmasını gösterdi. Eğer bugün Coca-Cola (ABD ve diğer bazı yabancı ülkelerde direkt satışlar mevcut) direkt satışlarda Bitcoin ile ödemeye izin verseydi belki de Bitcoin bugün olduğu yerden çok daha ötede bir yerde olabilirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu