Bitcoin

Bitcoin’i yükseltecek gelişmeler başlıyor

Bitcoin‘i daha fazla yükseltecek olan gelişmelerin kısa süre sonra başlayacak olduğuna dair bazı iddialar ortaya atılmış ve bu iddialar konusunda analistler olabilecek olduğu ile ilgili bazı açıklamalar yapmak zorunda kalmışlardı. Kimi analist için bu iddialar son derece saçma iken, kimi analist için ise yıl sonuna doğru bu aylarda bu tür beklentilerin ortaya çıkması normal ve bu artışların devam etmesi için sürekli olarak belirli bir fiyat artışı olması gerekmiyor.

Tam tersine kripto para fiyatlarının anlık olarak değiştiğini ve 1.000 dolarlık fiyat değişimlerinin dahi etkisini ve gücünü göstermek konusunda çok etkili olabilecek olduğuna değiniliyor.

Bitcoin fiyatı değişim gösterecek

Bitcoin fiyatının değişim gösterecek olduğu beklentisi, sürekli olarak artan kripto para piyasası hacmi beklentileri ve 200 milyar dolar seviyesini daha fazla aşan piyasa hacmi verilerinin etkisi sürüyor. Bitcoin yatırımcılarına göre kripto para fiyatlarının bu sene sonunda rekor kırması beklentisi oldukça gerçekçi olsa bile gelecek sene ortasında tekrar büyük düşüşler yaşanması da oldukça olası.

  • Bitcoin fiyatları anlık değişebiliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı