Haberler

Bitcoin’i Yükselten Faktörler Kripto Para Borsaları Olabilir

Bitcoin kripto para borsaları engelleri dolayısı ile düşük kalmış olabilir.

Bitcoin fiyatında kripto para borsalarının ”parmağı” olduğu iddialarından hemen sonra kripto para piyasası hacmi ve fiyatlarında beklenmeyen artışlar başladı. Artışların iddiaların arkasından başlaması piyasada kripto para sahipleri açısından beklentileri daha fazla yükseltirken, yatırımcılar açısından piyasa hacminin yükselmesi ve fiyatlara bağlı olarak başlayan kripto para artışlarının etkisi devam etti ve kazançlar arttı. Kripto para borsalarının ise piyasada alım ve satım taleplerini kendi isteklerine göre şekillendirmesi ve bu nedenle fiyatların sürekli değişim görecek şekilde bir düşüp, bir yükselmesi kafa karışıklığına sebep oldu.

Bitcoin fiyatını yükselten gelişme var

Bitcoin fiyatının yükselmesini belirleyen bazı etkenlerin olması arasında en fazla kripto para borsalarının olduğu tahmin ediliyor. Yasal olarak kripto para borsalarının denetlenmiyor olmasından kaynaklı olarak kripto para fiyatlarında değişimlerin bir süredir kötü olduğu ve bir anda tekrar yükselmeye başlaması ile birlikte, kripto para borsalarının hileli işlemlerinden ötürü büyük bir endişe ediliyor. Bitcoin fiyatındaki 4.200 dolar seviyesinin alım seviyesi için en iyi fiyat seviyelerinden olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu