Ana SayfaHaberler"Bitcoin'in 1 Kuruşluk Değeri Yok!"

“Bitcoin’in 1 Kuruşluk Değeri Yok!”

Takip et

Justin Sun ile kısa süre önce bir yemekte bir araya gelen ve hemen ardından tüm kripto para camiasında çok fazla dikkat çeken Warren Buffett, bugün yeni bir kripto para açıklaması ile gündemi sarstı. Kripto para birimi konusunda Bitcoin’in hiçbir değeri olmadığına inandığını ifade eden Warren Buffett, bu konuda yatırımcıların merak ettiği soruya da yanıt verdi.

Herhangi bir kripto para veya Bitcoin’e sahip olup olmadığı konusunda sorulara yanıt veren Warren Buffett, bu konuda hiçbir kripto parası veya Bitcoin’i olmadığını açıklarken, bunun yanında daha önce hiç kripto para kullanmadığını açıkladı.

Justin Sun ise kısa süre önce Warren Buffett’e belirli bir kripto para hediye ettiğini açıklamış ve cüzdan adreslerini neden olduğu bilinmeyen bir şekilde paylaşmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları