Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'in 7000 Dolara Gerilemesine Yatırımcılar Ne Diyor?

Bitcoin’in 7000 Dolara Gerilemesine Yatırımcılar Ne Diyor?

Takip et

Bitcoin fiyatı bugün şaşkına uğrattı. 7.070 dolara kadar gerileyen fiyatı ile yatırımcıların olumsuz yorumları ile karşı karşıya kalan kripto paranın bugün yaşadığı düşüş birçok yatırımcının da piyasadan çekilmesinde etkili oldu. Yatırımcılar kripto paralarda yaşanan düşüşlerin normal olduğunu ancak bu kadar aşırı düşüşlerin büyük sorunlar ve sonuçlara sebep olduğunu ifade ederek, yatırımlarının bu kadar hızlı değer kaybetmesinin kabul edilemez olduğunu sosyal platformlarda ifade ettiler.

Bazı yatırımcılar ise kripto paralarda yaşanan düşüşlerin oldukça fazla olduğunu 1.300 dolarlık düşüş ile Bitcoin’in yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattığını açıkladı.

Daha çok düşebilir!

Beklentiler Bitcoin fiyatının 3.500 dolara kadar gerilemesi ve sonrasında tekrar bu seviyeye kadar yükselmesi ve sene sonuna doğru daha fazla yükselmesi yönünde. Analistlere göre ise bu yıl içerisinde Bitcoin fiyatında rekor kırılacak ancak en az 4.500 dolar seviyesine kadar gerileyecek olan Bitcoin daha sonrasında rekor bir seviyeye yükselecek ve bu sayede yatırımcılarını tekrar bünyesinde toplayabilecek. Beklentiler bu yönde olmasına rağmen kısa sürede kayıpların daha fazla artabilecek olduğunu görmek için grafiklere bakmak yeterli.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları