Kripto Para

Bitcoin’in Aşırı Oynak Fiyatı Hayır Kurumlarının Kabul Etmesini Engelliyor

Kripto para birimi Bitcoin çok sayıda insanın ilgisini çeken ve çok sayıda insan tarafından kullanılan bir kripto para birimi.

Yakın zamana kadar bazı devlet başkanı adayları kripto paralar ile bağış kabul edecek olduklarını duyurmuş ancak hiçbiri bu konuda yasal sebeplerden dolayı kripto para ile bağış kabul edememişti. Haklarında çıkacak olası iddiaların seçim kaybetmelerine sebep olabilecekleri korkusu nedeniyle bazı ülkelerdeki siyasetçiler bağış kampanyalarına kripto paraları ekleyemediler.

Bugün artık hayır kurumlarının bile bitcoin kabul ettiği bir dönemden geçiyoruz. Birçok hayır kurumu ise bitcoin gibi kripto para birimlerini değerinin aşırı oynak olması ve her zaman için bu değeri koruma imkanlarının olmamasından dolayı bitcoin ve altcoin ile bağış kabul etmiyor.

Borsaların hayır kurumları için hesaba kripto para ulaştığında anında satış yapabilecek özellikler sunması durumunda hayır kurumlarının da gelecekte bu konuda herhangi bir kayıp yaşamadan kripto paraları kabul edebileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu