Haberler

Bitcoin’in Düşüşünden En Çok Onlar Etkilendi!

Kripto para birimi Bitcoin'in fiyat düşüşünden en çok etkilenen 2 grup var.

Kripto para birimi Bitcoin fiyatı beklenmedik bir şekilde düşmüş, yatırımcılara milyonlarca doların üzerinde zarar faturası çıkarmıştı. Birçok kripto para birimi yatırımcısı ise bu durumdan dolayı üzgün olduğundan söz etmeye başlamış, bazıları ise fiyatın daha çok düşebilecek olduğu endişesi ile ellerindeki tüm varlıklarını satma kararı ve zararına satışa çıkma yönünde karar vermişti.

Bitcoin’in yükselmesi beklenen fiyatında 10.000 dolardan itibaren engebeli bir liste çizilirken bu düşüşlerden en çok nasibini alan ise başta terör örgütleri oldu. Terör örgütleri hesaplarındaki paraları satamadıkları için varlıklarını borsalarda tutmak, çok dikkat çekmemek için belirli küçük satışlar yapmak durumundalar.

Bunun dışında ise özellikle HODL diyen yatırımcıların bu düşüşlerden en büyük kayıpları yaşayan taraf olduğu iddia ediliyor. Bu kimseler asla satış yapmayacaklarını ve yükseliş olacağını düşünürken yüksekten aldıkları kripto paraların kar etmesi için önlerinde büyük bir zaman var.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu