BitcoinHaberler

Bitcoin’in Hızlı Gelişimi

Son zamanlarda “Keiser Raporu” ile adı sıkça anılan ünlü Bitcoin lideri Max Keiser, kripto paralar hakkında yaptığı tahminle kripto para sahiplerini heyecanlandırdı.

Son zamanlarda “Keiser Raporu” ile adı sıkça anılan ünlü Bitcoin lideri Max Keiser, kripto paralar hakkında yaptığı tahminle kripto para sahiplerini heyecanlandırdı. Bitcoin’in dünyanın ilk sırada gelen kripto para olduğunu söyleyen Keiser, Bitcoin’in altın gibi olması binlerce yıl sürebilir ancak 25 yıla kalmadan dünyada ses getirecek dedi. Keiser’in bu tahmini çoğu kişi tarafından beğenilmiş ve benimsenmiş olsa da bazıları ise bu tahmine karşıt görüş belirtiyor.

Keiser’den Önemli Tahmin

Keiser, bu açıklamasında kesin bir bilgi vermiyor ancak 25 yıl ifadesinin altında yatan bir gerçeğin olduğu da bazı çevreler tarafından düşünülüyor. Çünkü Keiser, böyle tahmin yapma konusunda ustalaşmış durumda. Bu tahmine bazı kripto para uzmanları itiraz ediyor. Örnek vermek gerekirse, Bitcoin hakkında farklı görüşler ileri süren ve iktisatla uğraşan Jim Rickards, Keiser’in bu açıklamalarına farklı bir görüşle bakıyor. Bu konudaki düşüncelerini Twitter hesabından paylaşan Rickards, Bitcoin hakkında detaylar veriyor ve çıkmazda olduğunu üstü kapalı iddialarla açıklıyor. Keiser ise, Rickards’ın bu iddialarına detaylı yanıt vererek, Bitcoin piyasasındaki liderliğinin üzerini çizerek belirtiyor ve bu açıklamaların yersiz olduğunu çünkü Bitcoin ve kripto para konusundaki tüm detayları kendisinden başka kimsenin tam olarak bilemeyeceğini, bu konudaki en gerçek otoritenin kendisi olduğu yönünde açıklamalarda bulunuyor. Açıklamalar inanılmaz gibi görünse de, Bitcoin’in varlığı önümüzdeki on yıl için tarih yazacağa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu