Haberler

Bitcoin’in İpi Koptu: 8.300 Dolara Düştü!

Bitcoin fiyatında bir anda beklenmedik bir düşüş oldu.

Bitcoin fiyatı son 24 saat içerisinde rekor bir düşüş yaşadı. Kripto para biriminin değeri konusunda yatırımcıların bile ne olduğunu anlayamadığı bir düşüş yaşanırken, kripto para sahipleri bu düşüşlerin sebebi konusunda kar satışlarından çok büyük yatırımcıları suçladı. Bitcoin fiyatındaki bu düşüş sonrasında birçok kripto para yatırımcısı kripto para birimlerinin değerinin daha fazla düşebileceği düşüncesi ile varlıklarını satarken, bazıları da bu düşüşlerin 8.000 dolar altına düşmediği sürece bir alım fırsatı yaratacak olduğunu iddia etti.

Bitcoin’i yükseltecek faktörler arasında büyük yatırımcıların yeniden düşen fiyatlardan alım yapması olduğunu gösteren birçok kripto para yatırımcısı yakın zamanda değeri artması beklenen kripto para birimlerini satın almanın olumlu olabileceği iddiasına inanıyor. Bu doğru olabilir, kripto paraların değeri bugün 400 dolara kadar yaşanan bir düşüş olsa da tekrar artış gösterebilir ve fiyatında ciddi bir artışı görmek, üzerinde 10 bin dolar seviyesini görmekte mümkün olabilir.

Bitcoin fiyatındaki düşüş sonrasında yatırımcıların kar satışlarını durdurması ve alım yapabilecek duruma gelen fiyatın tekrar alımları artırması fiyatı da yükseltebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu