Haberler

Bitcoin’in Kurucusu Biliniyor!

Bitcoin’in yaratıcısı bugüne kadar sık sık tartışma konusu oldu. Bir süredir hala daha dünyada kendisinin Bitcoin’in kurucusu olduğunu iddia eden kendini bilmezler ortaya çıksa bile bugüne kadar net olarak hala daha tam sonuç alınamadı. Kripto paraların kurucusunun kim olduğu henüz daha tam olarak bilinmiyor. Bitcoin’in kurucusu bilinmezken kripto paraların asıl sahibinin ABD yönetimince bilindiği iddia edildi.

İddialara göre ABD yönetimi Bitcoin kurucusu hakkında tam olarak istihbarat kurumları ile birlikte bilgi sahibi durumunda. Benzer şekilde sadece ABD yönetiminin değil İngiltere yönetiminin de Bitcoin kurucusu hakkında bilgi sahibi olduğu iddia ediliyor.

Washington İlk Günden Beri Biliyor Mu?

Bazı iddialar ise Washington yönetiminin ilk günden beridir Bitcoin hakkında bilgi sahibi olduğunu doğrularken, İngiltere yönetiminin de ABD istihbaratı ile birlikte çalışarak kurucu ve arkasında kimler olduğunu bildiği iddia edilmekte. İddialar bununla sınırlı kalmazken ABD yönetiminin kripto paralara dair bilgi sahibi olmasının arkasında yatan sebepler ve nedenlerin olası durumlara karşı önlemler olduğu, aslında bu alanda tam bilgi sahibi olduğu yönünde.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu