Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'in musluğu ''zenginler'' için akacak!

Bitcoin’in musluğu ”zenginler” için akacak!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 1 dolar karşılığında dahi satın alınabilen ve ne kadar fazla para ödemesi yapılır ise o kadar fazla karşılığında alınan bir yatırım ve ödeme aracı. İlk çıkış amacı ödeme aracı olsa bile sonrasında insanlardan bu yönde gelen talepler ve gücünü koruması için yatırım aracına dönüştürülmesi Bitcoin’in daha fazla bilinir ve ilgi görür hale gelmesinde çok büyük etken rol oynadı.

Yatırımcıları kendisine çekmesi ve birkaç haftalık süre içerisinde milyarlarca dolarlık yatırım almasının etkileri ise kısa sürdü. 2017 yılının Aralık ayında ortaya çıkan ”patlama” seviyesinin ardından Bitcoin hızlı bir şekilde düşmeye başladı.

Zenginler için kazançlı oldu

Bitcoin‘in son birkaç aylık dönemde zenginler için kazançlı hale geldiği, sıradan yatırımcılar için ise kazanç getirmeyen yatırımlar sınıfında. Bunun nedeni düşüş ve yükselişlerin olmasına rağmen az oranlarda düşüş ve artışların olmasının yatırımı az olan kişilerin al-sat kazancına sahip olamamasına sebep olduğu, zengin yatırımcıların ise akan musluktan daha fazla Bitcoin kazandıklarını gösterdi.

  • Fiyat değişimleri yatırımcıları sürekli ilgilendiren en önemli konu.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları