Kripto HaberleriHaberlerBitcoin'in Yükselişi Sosyal Medyanın Gündeminde

Bitcoin’in Yükselişi Sosyal Medyanın Gündeminde

Takip et

Kısa süre içerisinde Bitcoin’in 7.100 doları geçmesi ile ilgili yüzlerce tweet atıldı. Dünyanın farklı bölgelerinden binlerce yatırımcı bu dönemde yaşanan yükselişin son derece önemli olduğuna değinirken, binlercesi ise bu yükselişin ardında yatan sebepleri merak ettiklerini açıkladı.

Bitcoin’in kısa vadede böylesi bir yükseliş yaşamasının piyasa adına son derece iyi olduğuna değinen bazı yatırımcılar olduğu gibi, bazı yatırımcılar ise piyasada bu yükselişin çok da önemli olmayacağına değindiler. Kısa vadede yatırımcıların beklentisi daha büyük bir yükseliş olsa da, özellikle uzun vadede bu yükselişlerin etkisinin olmayacağından söz edenlerin sayısı son derece çok.

Bitcoin yatırımcılarının kısa vadede bu yükselişten kazanç elde edebileceklerine değinenler olduğu gibi, özellikle çok düşük fiyatlardan alım yapanların %3’e kadar daha fazla kazanç elde etme şansı bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları