Kripto HaberleriHaberlerBitfinex'e ABD'den Erişim Açık!

Bitfinex’e ABD’den Erişim Açık!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’liler Bitfinex alım ve satım servislerine erişim olmadığı iddia edilse de erişiyorlar. Kripto para birimi alım ve satım yapabilen ABD’li kripto para birimi sahipleri yatırım yapmak istediklerinde veya satmak istediklerinde Bitfinex kripto para borsasını aktif olarak kullanabiliyorlar. Kripto para birimi alım ve satım işlemlerine erişim imkanı sunan Bitfinex borsasının ABD’li yatırımcılar tarafından kullanılabiliyor olmasına rağmen risk almak istemeyen ABD’lilerin kripto para birimi borsasını kullanmadıkları, bunun yerine Binance ve Coinbase kripto para borsalarını büyük oranda tercih etmeye devam ettikleri belirtildi.

NY merkezli bir yatırımcı ise kendisinin hala Bitfinex servislerine erişebildiğini ve herhangi bir problem yaşamadığını, kendisinin servislere alım ve satım yapabilecek düzeyde eriştiğini açıkladı. Yasal sorunlardan dolayı ABD’li kripto para birimi yatırımcılarının erişimine kapatılacak olduğu açıklanan kripto para birimi borsası Bitfinex konu hakkında hiçbir basın açıklaması yapmayarak sessizliğini koruyor.

Birçok internet sitesi ve kullanıcı Bitfinex yöneticilerine mail ve telefon yolu ile ulaşmaya çalışsa da kripto para şirketi olarak faaliyet gösteren Bitfinex hiçbir soruya yanıt verme girişiminde bile bulunmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları