BitcoinHaberler

Bitfinex’ten Çalınan 26 Milyon Dolarlık Bitcoin’ler 4 Yılın Ardından Harekete Geçti!

Bitfinex kripto para borsasının 4 yıl önce çalınan Bitcoin fonları harekete geçirildi.

2016 yılında büyük bir telaşa sebep olan ve o dönemde çok sayıda kripto para birimi yatırımcısının güvenlik endişesi yaşamasına yol açan Bitfinex hack olayında yeni gelişmeler yaşandı. O dönemde 26 milyon dolarlık fonların çalınmasının ardından Bitfinex yardımcı olacak olanlara para ödülü bile verileceğine dair açıklamalarda bulunmuştu.

Bugün ise ortaya çıkan son veriler 2016 yılında çalınan Bitcoin fonlarının hackerlar tarafından harekete geçirildiği, binlerce Bitcoin’in farklı cüzdanlara taşındığını gösterdi.

Bitfinex’in Geri Alamayacağı Öngörülüyor

Bitfinex kripto para borsasının fonları artık geri alabilmesinin pek de mümkün olamayacağı tahminleri yapılıyor. Özellikle son dönemde yaşanan hack olaylarında bile borsaların dakikalar içerisinde birbirleriyle iletişim kurmalarına rağmen tüm fonların kurtarılması mümkün olamıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu