Haberler

Bitfury, Kurumsal Yatırımcılar İçin Yeni Programlarını Açıkladı

Bitfury isimli madencilik şirketinden yapılan açıklamada kurumsal yatırımcılara yönelik yeni programlar açıklandı.

Bitfury isimli madencilik şirketinden yapılan açıklamaya göre kurumsal yatırımcılar içim yeni programlar açıklandı. Özellikle kurumsal yatırımcıların madencilik ve kripto para birimi alanına giriş yapması için birçok şirket hızla hareket ederken, milyonlarca kurumsal yatırımcı da piyasaya girmekten çekiniyor, devlet baskısı ve diğer endişeler bu konuda bir numarayı oynuyor.

Risk taşıyan modeller sunan Bitfury, kurumsal yatırımcıların daha az risk alacakları, daha az oranda sorun yaşayacakları yeni programları ile birlikte yatırımcıları bünyesine çekecek olduğunu düşünüyor.

Bitfury CEO’su Valery Vavilov, konu hakkında yaptığı açıklamasında özellikle yeni programa ait detayların gelecekte daha net olacağını, bu programın özellikle daha çok aile şirketleri tarafından tercih edilebilecek bir program olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu