Haberler

BitGo’dan Yeni Hamle: Lumino’yu Satın Aldı

Kripto para sağlayıcısı BitGo tarafından bugün yeni bir duyuru yapıldı.

BitGo’dan yapılan açıklamada portföy yöneticisi şirket Lumino’nun satın alındığı doğrulandı. Bedel ile ilgili net bir rakam açıklanmazken, şirketin bu adımı ile beraber bundan sonra çok daha fazla güç elde edebileceği, özellikle kripto para piyasasında yatırımcılara çok daha düzenli hesap seçenekleri sunabileceği iddia edildi.

2020 yılında daha fazla başarı elde etmek adına çalışmalarına aralıksız olarak devam etmeyi sürdüreceklerini açıklayan BitGo yönetimi, bu dönemde özellikle yeni adımlar atmaya devam ederken, COVID-19’un şirketin gelirlerini etkilemeyeceği tahmin edilmekte.

Net olarak ne kadar fiyatla Lumino’yu aldığı bilinmeyen BitGo’nun kasasında milyonlarca dolarlık nakit bulunduğu düşünülüyor ve bu varlıkların 2020 yılında daha fazla artması öngörülüyor.

Şirketin bu satın alım sonucunda nasıl başarılar elde edeceği ise merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu