Kripto HaberleriHaberlerBitGrail Tekrar Açılamayacak

BitGrail Tekrar Açılamayacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İtalyan Florensa Mahkemesi yargıçlarınca alınan son karara göre İtalya’nın batmış olan kripto para borsası BitGrail’in tekrar açılmasına onay çıkmadı. Yargıç bir daha açılması durumunda daha büyük mağduriyetler yaşatabilecek olduğuna karar verdiği batmış BitGrail kripto para borsası ile ilgili olarak şu aşamada açılmasına onay vermeyecek olduğuna değinerek, ilerleyen tarihlerde tekrar yeni bir başvuru yapılabilecek olduğuna hükmetti.

Mahkeme başkanı tarafından yapılan açıklamada kripto para varlıklarının olası bir risk olmamasına rağmen BitGrail borsasının  maddi olarak bu durumun üstesinden gelip gelemeyecek olduğuna dair güvence verilmediğine değindi ve kripto paraların güvenliğinin sağlanması, İtalyan vatandaşlarının en üst düzeyde varlıklarının koruma altında olması adına şu aşamada borsanın açılmasının uygun görülmediğini açıkladı.

BitGrail Açılamayacak

BitGrail ile ilgili alınan karar sonrasında en azından uzun bir vadede tekrar açılamayacak olduğu bir kez daha tescillenmiş oldu. Bu konuda verilen ve alınan kararlar sonucunda ülkede kripto para borsalarının daha iyi bir güç ve daha iyi bir güvenlik adına çaba harcamalarının sağlanacak olduğu düşünülürken, İtalyan vatandaşlarının ise en üst düzey borsaları tercih edecek oldukları ifade edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları