Kripto HaberleriHaberlerBithumb, 2017'de Yaşanan Olayda 'Kısmen Sorumlu' Bulundu!

Bithumb, 2017’de Yaşanan Olayda ‘Kısmen Sorumlu’ Bulundu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2017 yılında 2 kripto para yatırımcısı veri ihlali gerekçesi ile Bithumb’a karşı yasal süreç başlatmış ve bu davanın sonucunu beklediklerini duyurmuşlardı. Olayla ilgili basında pek fazla bilgi bulunmuyor olsa da, davacılar kendilerine 20 bin doların üzerinde ödeme yapılmasını istiyorlardı. 120.000 doları aşan tazminat isteklerine rağmen mahkeme tarafından bugün verilen kararda Bithumb’in ‘kısmen sorumlu’ olduğu ve 2 yatırımcının da bu durumda ‘kısmen sorumlu’ oldukları açıklandı.

2 Eylül’de Bithumb ofisine giren polis ekiplerinin ofise girmesinden saatler sonra gelen bu karar akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Bazı kimseler bugüne kadar beklenmesinin doğru olmadığını ve veri ihlalinin ağır şekilde cezalandırılması gerektiğine değinirken, bazı kimseler ise “Bithumb tek başına sorumlu değilse ceza verilmemeli” dedi.

Bithumb tarafından ise konu hakkında açıklama yapılmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları