Haberler

Bitmain’in 680 Bin ABD Doları Değerindeki Varlığı Donduruldu!

Çinli madencilik şirketi Bitmain yeni bir ceza ile karşı karşıya kaldı.

Milyarlarca dolar değerindeki kripto para birimi madencilik cihazlarına sahip olan Bitmain’e yeni bir ceza daha yazıldığı iddia edildi. The Block kaynağında yayınlanan iddiaya göre Bitmain farklı bir şirket ile anlaşmazlık yaşamaya başladı ve bu anlaşmazlık sonucunda ise mahkeme tarafından Bitmain’e ait 680 bin ABD Doları değerindeki nakit paraya el konulmasına karar kılındı. Mahkeme yetkililerinin bu konuda kesin karara vardığı ve olası durumlara karşı bu el koyma girişimlerine başvurdukları ifade edilirken, Bitmain yöneticilerinden ise konu ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı.

Daha önce Juan Wu darbesi ile gündeme gelen Bitmain, dünyanın sayılı kripto para birimi madenciliği şirketleri arasında yer almakta.

Eğer dava açan şirket haklı çıkarsa 680 bin ABD Doları değerindeki varlıklar Bitmain’in elinden alınarak diğer davacı şirkete aktarılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu