Haberler

Bitmain Güven Vermiyor: Micree Zhan’dan Açıklama

Bitmain'in eski yetkililerinden Micree Zhan, şirketin işten çıkarmalara devam etmesinin tamamen 'mantıksız' olduğunu söyledi.

Kripto para birimi madenciliği şirketi Bitmain hakkında bugüne kadar sayısız haber ortaya çıktı. Değerinin milyar dolarları aşacak olduğu iddiaları bir yana dursun şirkette yapılan ‘darbe’ sonrasında güven sarsıldı. Şirketin resmi olarak faaliyetlerine devam ettiği bilinirken son dönemde işten çıkarmaların sürüyor olmasının bazı kimselerin tepkisini çektiği belirtildi.

Micree Zhan bu konuda kendisinin işten çıkarmalara son derece karşı olduğunu ve şirketin bunun için hiçbir sebebi olmadığını açıkladı. Wu tarafından işten çıkarmalar devam ederken, şirketin gelecekte madencilik sektöründe tutunmak için doğru adımlar atması gerektiği belirtildi.

Bitmain son dönemde herhangi bir tehdit ile karşı karşıya değil ancak bu tür sorunlar şirkete oldukça fazla zarar vermeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu