Haberler

Bitmain Güven Vermiyor: Micree Zhan’dan Açıklama

Bitmain'in eski yetkililerinden Micree Zhan, şirketin işten çıkarmalara devam etmesinin tamamen 'mantıksız' olduğunu söyledi.

Kripto para birimi madenciliği şirketi Bitmain hakkında bugüne kadar sayısız haber ortaya çıktı. Değerinin milyar dolarları aşacak olduğu iddiaları bir yana dursun şirkette yapılan ‘darbe’ sonrasında güven sarsıldı. Şirketin resmi olarak faaliyetlerine devam ettiği bilinirken son dönemde işten çıkarmaların sürüyor olmasının bazı kimselerin tepkisini çektiği belirtildi.

Micree Zhan bu konuda kendisinin işten çıkarmalara son derece karşı olduğunu ve şirketin bunun için hiçbir sebebi olmadığını açıkladı. Wu tarafından işten çıkarmalar devam ederken, şirketin gelecekte madencilik sektöründe tutunmak için doğru adımlar atması gerektiği belirtildi.

Bitmain son dönemde herhangi bir tehdit ile karşı karşıya değil ancak bu tür sorunlar şirkete oldukça fazla zarar vermeye devam ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu