Haberler

Bitmain Ve Canaan Creative: Bakım Ve Diğer Hizmetler Corona Virüsü Nedeniyle Gecikecek

Bitmain ve Canaan Creative isimli Çin merkezli 2 devasa madencilik şirketi uyarı yayınladı.

Çin hükümetinin karantina uyguladığı bazı bölgelere zaten giriş yapamayan Bitmain ve Canaan Creative isimli kripto para birimi madencilik cihazı üreticisi 2 şirket, Çin’de %68’den daha fazla madencilik sektörünü kontrol eden 2 büyük şirket. Bugünlerde devam eden ve insanları öldüren corona virüsü dolayısı ile yayınladıkları yeni bir uyarıda kripto para madenciliği cihazlarının teslimi, bakımı ve sonradan destek ve bakım hizmetlerinde gecikmeler yaşanacak olduğunu açıklayan Bitmain ve Canaan Creative, madencilik cihazlarının hasarlı ise asla çalıştırılmaması yönünde Çinli madencileri uyardı.

Madencilik cihazlarının giderek daha fazla ilgi gördüğü Çin’de madencilikten kazanç elde eden kimseler, özellikle bakım dönemlerinde cihazlarının bakımını yaptırmadıklarında olası sorunlarla karşılaşma riskleri olduğunu biliyorlar. Bu dönemde madencilik cihazlarında hasarlar meydana gelen madenciler ise kayıp yaşamaya biraz daha uzun süre devam edecekler gibi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu