bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBitmain Ve Riot Blockchain Arasında 17.7 Milyon Dolarlık Anlaşma

Bitmain Ve Riot Blockchain Arasında 17.7 Milyon Dolarlık Anlaşma

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Madencilik şirketi Bitmain bir ara özellikle batacak olduğu iddiaları ile karşı karşıyaydı. Ancak şirket bugün rakiplerine nispet yaparcasına Riot Blockchain şirketi ile 17.7 milyon dolarlık cihaz anlaşması imzaladıklarını ve Riot Blockchain şirketine binlerce madencilik donanımı teslim edeceklerini açıkladı.

8.000 yeni nesil S19 Pros model madencilik cihazının teslimatı için 2021 yılını işaret eden şirket, 8.000 cihazın 2.000 adet olarak teslimatlarının sürecek olduğunu belirtti.

Her ay 2.000 adet cihazı Riot Blockchain şirketine hazır ve çalıştırılmaya uygun şekilde teslim edecek olan Bitmain, bunun karşılığında tam 17.7 milyon dolar kazanacak. Bu paranın ne kadarının net kar olacağı henüz bilinmezken iki şirketinde karlı bir anlaşma içerisinde olduğu tahmin ediliyor.

*Bitmain daha önce çok ciddi iddialar ile karşı karşıya kalmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları