Haberler

BitMEX: 12 Şubat 2021’e Kadar Süre Veriyoruz!

BitMEX adlı kripto para borsası müşterilerini uyardı.

BitMEX kripto para borsasından yapılan açıklamada kullanıcıların mutlaka 28 Ağustos tarihinden itibaren hesaplarını herhangi bir kimlik doğrulama yöntemiyle doğrulaması gerektiğini açıkladı. 12 Şubat 2021 tarihine kadar doğrulama yapmayan müşterilerin hesaplarında işlem yapmasına izin verilmeyecek olduğunu duyuran BitMEX yöneticileri, bu konuda aldıkları kararın önemli bir güvenlik adımı olduğuna değindiler.

Kripto para borsası BitMEX daha güvenli bir ortam yaratmak adına müşterilerinden bunu talep ederken, özellikle dünyanın en güvenli kripto para borsası olma yolunda bu adımların son derece önemi olduğundan söz ediliyor. ABD’de bulunan Coinbase ve diğer borsalarda zorunlu olarak kimlik doğrulama istenmiyor.

Bazıları BitMEX’in bu adımının kripto para borsasını öldüreceğini ve kripto paraların kara para aklama dahil her türlü iş için kullanılmasının sınırsız ve özgür olması gerektiğine değinerek KYC’nin kripto paralara ters olduğuna değiniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu