Haberler

BitMEX Borsası 2.5 Milyon Dolar Bağışladı

BitMEX'ten yapılan açıklamada Ulusal Mücadele Fonu'na tam 2.5 milyon dolar COVID-19 yardımı yapıldığı açıklandı.

Bir süredir tüm dünyada etkili olan COVID-19 nedeniyle çok sayıda insan zor günlerden geçiyor. Milyonlarca insan kısa ve uzun vadeli olarak neler yapabileceklerine bakarken, birçok şirket ise bu insanlara milyarlarca dolarlık yardımlar yapmayı sürdürüyor.

Bitcoin ve altcoin borsaları özellikle yüksek gelir elde eden işletmeler arasında yer aldıklarından dolayı bu dönemde daha fazla yardımlar yapması beklenen şirketler oluyor. Türkiye’de de 1-2 kripto para borsası milyonlarca lira değerinde yardımlarla anılıyorlar.

BitMEX’in 2.5 milyon dolarlık bağışının özellikle borsanın kendi reklamını yapması açısından da olumlu bir adım olduğu kesin. BitMEX’in bu tür yardımlarla anılması şirketin parasal anlamda gücünün yeterli olduğuna işaret iken, aynı zamanda yatırımcılara da oldukça güven veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu