Kripto HaberleriBitcoinBitMEX CEO'su: Bitcoin'de Henüz Dibi Görmedik

BitMEX CEO’su: Bitcoin’de Henüz Dibi Görmedik

Takip et

Kaldıraçlı işlemler borsası BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes, son haftadaki yükselişler ile alakalı CNBC’ye konuştu.

Hayes, öncesinde belirttiği “Bitcoin yıl sonunda 50 bin dolar seviyesine ulaşacak” sözünü tekrar etmesinin yanı sıra, Bitcoin’in daha dibi görmediğine değinerek, “aslında en kötüsünü gördüğümüzü düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

Dibe ulaşmadan önce 8,000, 9,000 ve 10,000 dolarlık seviyelere ulaşabileceğini, dibi görüp görmeyeceğini tam olarak anlamak için ise “5000 dolar seviyelerinin test edilmesini görmemiz gerektiğini” ifade etti.

Her ne kadar Bitcoin 7500 dolar seviyelerine tırmansa bile beklenen zirve seviyesinden hala çok geride.

Ayrıca Hayes, yıl sonundaki 50,000 dolarlık tahmininin arkasında durduğunu söyleyerek; “şuanki yükseliş bir zirveye gidebilir ama bu 10 bin dolardan fazla olmayacak. Bunun ardından bir düşüş ile beraber 5000 dolar seviyelerini test edeceğiz ve sene sonunda 50,000 dolar seviyelerine kadar çıkacağız. Benim düşüncelerim bu yönde” şekinde konuştu.

Açıklamalarına devam eden Hayes:

“Yaz ayları boyunca yatırımcıların köşeye çekildiğini düşünüyorum. Yüksek volalite ile beraber yatırımcılar yılın üçüncü ve dördüncü çeyreğinde tekrar piyasaya ciddi şekilde girecek. Bundan sonra parti tekrar başlayacak.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları