blank
Ethereum

BitMEX Kurucu Ortağı Arthur Hayes’dan Ethereum (ETH) Tahmini: 20.000 Dolar Görülecek mi?

Hayes, Ethereum fiyatı için 20.000 dolar tahminini paylaştı.

Kripto para sektörünün şüphesiz en önemli isimlerinden birisi olan Arthur Hayes, Ethereum (ETH) hakkında yaptığı sert eleştirilere bir son vermiş gibi gözüküyor.

blank

BitMEX‘in CEO’su Hayes, daha önce Ethereum hakkında yaptığı açıklamada bunun “çift haneli shitcoin” olduğunu belirtmiş ve tepki toplamıştı.

Şimdi ise Bitcoin fiyatı sert düşerken Ethereum fiyatının yükseliş yaşadığı ve büyük bir ekosistem oluşturulduğu görülüyor. Hayes, yaptığı güncel bir röportajda Ethereum hakkındaki düşüncesinin de bütün bu gelişmeler ışığında nasıl değiştiğini ortaya koydu.

Ethereum 20.000 Doları Görebilir mi?

Hayes, Ethereum için 20.000 dolarlık bir fiyat hedefine sahip olduğunu belirtti ve diğer akıllı kontrat tabanlı projelerin Ethereum’u geçemeyeceğini ifade etti.

Şu an için geleneksel finans sektöründe sunulan her bir hizmet ve ürünün, Ethereum tabanlı DeFi ekosisteminde karşılığa sahip olduğunu belirten Hayes, fiyat tahmininin de buna dayandığını belirtti.

Ethereum şu an en gelişmiş ve merkezsiz akıllı kontrat ağıdır. Gas ücretleri şu an için astronomik boyutlara ulaşsa ve çok yüksek olsa da bu aslında çözülecek problemlerden birisi. Şu an için akıllı kontrat tabanlı hiçbir blockchain, Ethereum boyutunda değil. Bu boyuta ulaştıklarında ise analizimi güncelleyebilirim.”

ETH fiyatının 5 yıl içerisinde 20.000 dolara ulaşabileceğini ima eden Hayes, bunun da aslında 10 kat civarında bir yükseliş olduğunun farkında. Böyle bir durumda piyasanın genel bir büyüme elde etmesi şart gibi gözüküyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu