Haberler

BitMEX Yeni CEO’suyla Buluşuyor!

Şeyseller merkezli kripto para borsası zor zamanlar yaşıyor.

ABD merkezli CFTC tarafından soruşturma başlatılmasından sonra eski CEO’su Arthur Hayes’in ‘görevi bıraktığı’ BitMEX isimli kripto para birimi türev borsasında yeni gelişme yaşandı. BitMEX’i bünyesinde tutan ana şirket 100X Group’tan sabah saatlerinde yapılan açıklamada BitMEX’in yeni CEO’su olarak Almanya merkezli Börse Stuttgart GmbH’in eski CEO’su (işletme yöneticisi) Alexander Hoptner’in belirlendiği açıklandı.

Hoptner’in Ocak 2021’de göreve başlamasının beklendiği ve beraberinde şirket bünyesinde yeni değişimler yaşanabileceği belirtildi.

BitMEX Yatırımcı Kaybetti

Son dönemde CFTC tarafından soruşturma başlatılmasının ardından bazı gelişmeler henüz yanıtsız kalmaya devam ediyor. Ancak bu süreçte BitMEX’ten milyonlarca dolarlık fonun çıktığı ve yatırımcıların Binance ve Coinbase gibi kripto para borsalarına kaçtıkları iddia edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu