Haberler

BitMEX Yöneticisi İstifasını İlan Etti!

BitMEX yöneticisi Angelina Kwan istifa ettiğini açıkladı.

Nexo

BitMEX yöneticisi Angelina Kwan’in bugün resmen istifasını açıkladığı ve şirket ile tüm bağını koparmaya karar verdiğini ve bunun ilk adımlarını bugün attığıyla ilgili açıklama yapıldı. Kripto para birimi yatırımcılarının güvenerek kullandığı ve hakkında bu tür haberlerin pek nadir çıktığı kripto para birimi borsasının bu haberi doğruladığı ve yerine kimin geleceği ile ilgili hiçbir bilgi edinilemediği ifade edildi.

BitMEX yöneticisi Angelina Kwan’in istifasının arkasından yönetim ekibinin toplanabilecek olduğu iddiaları çıksa da herhangi bir bilgi verilmedi.

Kripto para borsalarında yeni dönemde yeni isimler çalışacak

Yeni dönemde kripto para borsalarında daha farklı yönetici atamaları ve yönetici yardımcısı atamaları görmek geçmişe göre daha fazla gündeme gelebilecek önemli konulardan olacak. BitMEX çok fazla istifanın ve iş konularında iddiaların olmadığı kripto para borsası olmasa da ABD merkezli Coinbase bu konuda elinde büyük bir rekor tutuyor. BitMEX borsasının arkasındaki güç sürekli olarak devam ediyor ve şirket hedeflerine giderek daha fazla yaklaşmayı sürdürmeye devam etmekte ısrarcı adımlar atıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı