Kripto HaberleriHaberlerBitMEX Yöneticisi İstifasını İlan Etti!

BitMEX Yöneticisi İstifasını İlan Etti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BitMEX yöneticisi Angelina Kwan’in bugün resmen istifasını açıkladığı ve şirket ile tüm bağını koparmaya karar verdiğini ve bunun ilk adımlarını bugün attığıyla ilgili açıklama yapıldı. Kripto para birimi yatırımcılarının güvenerek kullandığı ve hakkında bu tür haberlerin pek nadir çıktığı kripto para birimi borsasının bu haberi doğruladığı ve yerine kimin geleceği ile ilgili hiçbir bilgi edinilemediği ifade edildi.

BitMEX yöneticisi Angelina Kwan’in istifasının arkasından yönetim ekibinin toplanabilecek olduğu iddiaları çıksa da herhangi bir bilgi verilmedi.

Kripto para borsalarında yeni dönemde yeni isimler çalışacak

Yeni dönemde kripto para borsalarında daha farklı yönetici atamaları ve yönetici yardımcısı atamaları görmek geçmişe göre daha fazla gündeme gelebilecek önemli konulardan olacak. BitMEX çok fazla istifanın ve iş konularında iddiaların olmadığı kripto para borsası olmasa da ABD merkezli Coinbase bu konuda elinde büyük bir rekor tutuyor. BitMEX borsasının arkasındaki güç sürekli olarak devam ediyor ve şirket hedeflerine giderek daha fazla yaklaşmayı sürdürmeye devam etmekte ısrarcı adımlar atıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları