Kripto HaberleriHaberlerBitMEX'e Kanada'da Büyük Darbe!

BitMEX’e Kanada’da Büyük Darbe!

Takip et

BitMEX özellikle KYC konusunda attığı adımlar ile dikkatleri üzerine çekerken, çok sayıda yatırımcının tepkisini çeken adımlar attı. Bugün ortaya çıkan haberlerde ise Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC) yetkililerinin BitMEX’in eyalet sınırları dahilinde hizmet vermeye yetkili olmadığı ve bu sebeple kısa süre içerisinde işlem vermesinin önüne geçilecek ve hizmetlerin sınırlandırılacak olduğunu açıkladı.

Kanada’nın 2 büyük eyaletinde bundan sonra hizmetlerini kısıtlı olarak sunacak olan ve ticaret işlemlerine izin verilmeyecek olan BitMEX’in milyonlarca dolar değerinde kayıp yaşamasının mümkün olabileceği öngörülmekte.

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC) yetkilileri BitMEX’e bu durumu tebliğ ederken en kısa süre içerisinde BitMEX’in yasal olarak karşı adımlar atmaya çalışması beklentisi mevcut. Henüz BitMEX bölgede mevcut müşterilerine dönük açıklama yapmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları