Haberler

BitMEX’e Yeni Uyum Görevlisi: Malcolm Wright

Revolut'taki eski uyumluluk sorumlusu Malcolm Wright işe alındı.

ABD hükümeti ile yasal bir savaş yürüten BitMEX son dönemde çok ciddi yeni adımlar atıyor. Revolut’taki eski uyumluluk sorumlusu Malcolm Wright’ın işe alındığı doğrulanırken Kullanıcı Doğrulama Programı’nın denetlenmesinden ve diğer ülkelerdeki uyum süreçlerinden sorumlu olacağı bildirildi.

Washington yönetiminin yasalarına karşı çıktığı ve yasaları ihlal ettiği nedeniyle 1 yöneticisi tutuklanan ancak daha sonrasında serbest bırakılan BitMEX’in özellikle de bu süreçte milyonlarca dolar değerinde kayıp yaşadığı ortaya çıkmıştı. Borsa 40.000 BTC’nin çekilmesi sonucunda milyonlarca dolar kayıp yaşarken, bu kaybın sebebi olarak güvenlik endişesi gösterilmişti.

Kısa süre içerisinde baş uyum görevlisi Malcolm’un şirketi kurtaracak adımlar atıp atamayacağı görülecek olsa da, BitMEX’in ABD hükümeti tarafından kapatılmasının bile gündeme gelebileceğine dair senaryolar hâlâ mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu