blank
Bitcoin

BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 doları görecek!

BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes, bugün açıklamalarında kripto paralar ile ilgili bazı merak edilen sorulara kendi düşüncesi ile yanıt verdi. SEC yönetiminin Bitcoin ETF’sini onaylamadığını ancak düzenleyicilerin buna onay vermemesine rağmen bir süre sonra mecburi olarak ETF onayı verilebilecek olduğunu belirten Hayes, Bitcoin ETF’si onayı alınması durumunda ise Bitcoin fiyatının rekor bir seviyenin 2 kat rekorunu kırarak 2.5 kat ile 50.000 dolara yükselebilecek olduğunu açıkladı.

En son rekorun 19 bin dolar olduğunu belirten BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin ETF’si onayı ile birlikte 50.000 doları gören BTC fiyatının ise yatırımcılara beklenenden çok daha fazla kazanç sağlayacak olduğunu açıkladı.

50.000 dolar beklentisi çok yüksek olabilir

Birçok analist bu yıl sonunda BTC‘nin ne kadar yüksek bir fiyata sahip olabilecek olduğu ile ilgili beklentisini düşürürken, Hayes ise tam tersi olarak 50.000 dolar beklentisinde olduğunu belirtmekte. Bu yıl sonunda neler olabilecek olduğunu ve yıl sonu beklentisinin tüm herkes için ne kadar fazla öneme sahip olduğunu gösteren bir kanıt iken, yatırımcıların beklentisi ise yıl sonunda 20.000 dolar düzeyinde.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu