binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 doları görecek!

BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 doları görecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes, bugün açıklamalarında kripto paralar ile ilgili bazı merak edilen sorulara kendi düşüncesi ile yanıt verdi. SEC yönetiminin Bitcoin ETF’sini onaylamadığını ancak düzenleyicilerin buna onay vermemesine rağmen bir süre sonra mecburi olarak ETF onayı verilebilecek olduğunu belirten Hayes, Bitcoin ETF’si onayı alınması durumunda ise Bitcoin fiyatının rekor bir seviyenin 2 kat rekorunu kırarak 2.5 kat ile 50.000 dolara yükselebilecek olduğunu açıkladı.

En son rekorun 19 bin dolar olduğunu belirten BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin ETF’si onayı ile birlikte 50.000 doları gören BTC fiyatının ise yatırımcılara beklenenden çok daha fazla kazanç sağlayacak olduğunu açıkladı.

50.000 dolar beklentisi çok yüksek olabilir

Birçok analist bu yıl sonunda BTC‘nin ne kadar yüksek bir fiyata sahip olabilecek olduğu ile ilgili beklentisini düşürürken, Hayes ise tam tersi olarak 50.000 dolar beklentisinde olduğunu belirtmekte. Bu yıl sonunda neler olabilecek olduğunu ve yıl sonu beklentisinin tüm herkes için ne kadar fazla öneme sahip olduğunu gösteren bir kanıt iken, yatırımcıların beklentisi ise yıl sonunda 20.000 dolar düzeyinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail