binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitMEX'in Kurucusu Arthur Hayes Bir Sonraki Boğa Piyasası İçin Tarih Verdi!

BitMEX’in Kurucusu Arthur Hayes Bir Sonraki Boğa Piyasası İçin Tarih Verdi!

Arthur Hayes Singapur'da düzenlenen bir etkinlikte, bir sonraki potansiyel boğa piyasasına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes Singapur’da düzenlenen bir etkinlikte, bir sonraki potansiyel boğa piyasasına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Arthur Hayes 2024’te Boğa Piyasasının Geri Döneceğini Öngörüyor

Hayes, bir sonraki dalgalanmanın 2024 yılının başlarında başlayabileceğine inandığını ifade etti. Bu iyimserlik kripto paraların ötesine geçerek çeşitli risk varlıklarını da kapsıyor.

Hayes’in öngörüsü, kripto para alanındaki kapsamlı deneyimi ve etkisi göz önüne alındığında ağırlık taşıyor. Piyasa trendlerine ilişkin görüşleri hem sektör profesyonellerinin hem de meraklıların dikkatini çekmiş durumda.

Buna ek olarak Hayes, merkeziyetsiz depolama çözümleri alanında yapay zekanın (AI) dönüştürücü potansiyelinin altını çizdi.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Hayes, yapay zeka odaklı teknolojilerin bu alanda yeni fırsatların önünü açmasını bekliyor.  özellikle Filecoin’in umut verici gidişatına dikkat çekerek, gelişme ve büyüme için önemli bir alana sahip olduğunu öne sürdü.

2024’te potansiyel bir boğa piyasasının yeniden canlanacağı beklentisi ve yapay zeka destekli merkeziyetsiz depolama çözümlerinin onaylanması, blok zinciri ve kripto para sektörünün dinamik ve yenilikçi doğasını vurgulamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail