Haberler

BitMEX’ten 435 Milyon Dolarlık Çekim: 40.000 Bitcoin Çekildi!

Çeşitli verilere göre BitMEX'ten an itibariyle ABD hükümetinin suçlamalarından hemen sonra 435 milyon dolarlık kripto para biriminin farklı borsalara aktarıldığı ortaya çıktı.

ABD hükümetinin çok ciddi suçlamaları sonucunda ne yapacak, nasıl yol izleyecek olduğu konusunda soru işaretleri bulunan BitMEX kripto para borsasından kaçan kaçana! Son dönemde borsa yönetimde büyük değişimler yaparak güven kazanmaya çalışırken, bugün gelen veriler 1.6 milyar dolarlık kripto para vadelilerine sahip olduğunu, 435 milyon dolarlık kayıp yaşandığını gösteriyor.

Yatırımcıların bu süreç içerisinde toplamda 40.000’den daha fazla Bitcoin’i borsadan çekerek farklı kripto para borsalarına aktardıkları belirtiliyor.

Ayrıca bugün son gelen haberlere göre BitMEX CTO’su Samuel Reed’in 5 milyon dolarlık kefalet ve 500.000 dolar nakit ödeme sonucunda serbest bırakıldığı belirtildi. Ancak ABD dışına çıkmasının mümkün olamayacağı, eşi ve kendisinin pasaportlarına ise el konulduğu bilgisi paylaşıldı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu