BorsaHaberlerXRP

BitMEX’ten Ripple (XRP) Kullanıcılarını Sevindirecek Haber!

BitMEX, yarından itibaren XRP/USD tabanlı vadeli işlem sözleşmelerini başlatacağını duyurdu.

Kripto para borsalarının en büyüklerinden birisi olan BitMEX, 5 Şubat’tan itibaren XRP/USD tabanlı vadeli işlem sözleşmelerini başlatacağını duyurdu. İlgili işlem sayesinde XRP kullanıcıları artık 100 kata kadar kaldıraçlı işlem yapabilecekler.

XRP kullanıcıları Türkiye saati ile yarın 07.00’den itibaren vadeli işlem ticaretlerini gerçekleştirebilecekler. Borsadan yapılan açıklamaya göre XRP kullanıcıları işlemlerini aynı Bitcoin’de olduğu gibi herhangi bir tarih sınırı olmazsızın gerçekleştirebilecekler ve vadeli işlem sözleşmelerinin her biri 1 dolar değerinde olacak.
Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, her 8 saatte bir hizmet bedeli ödeyecekler.

BitMEX Hamlesi XRP Fiyatlarını Etkileyebilir!

BitMEX’in sunduğu hizmetin XRP fiyatlarını olumlu yönde etkileyeceğini düşünen analistler var. Öyle ki bir süredir ani hareketlenmelerle gündeme gelen XRP’nin bu son gelişmeden olumlu şekilde etkileyeceğini düşünmek çok da yanlış olmaz. An itibarı ile $0.249 dolardan işlem gören XRP, bakalım ilerleyen günlerde nasıl değişimler yaşayacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu